Prizma Rent A Car - İnsan Kaynakları

Hatay havaalanı araç kiralama sektöründe yer alan bir kurum olarak, insan faktörünün ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz ve Hizmet görevinin kutsal sorumluluğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu bağlamda konumumuzu koruyup geliştirebilmenin, sahip olduğumuz insan kaynağının gelişiminin sürekli kılınması ile mümkün olduğuna inancımız tamdır.

 

Hatay havaalanı araç kiralama sektöründe yer alan bir kurum olarak, insan faktörünün ne denli önemli olduğunun farkındayız ve Hizmet görevinin kutsal sorumluluğunun bilinciyle hareket etmekteyiz. Tüm çalışanlarımızın, kendilerini büyük bir ailenin önemli bir ferdi olarak hissetmelerinin önemine inanıyoruz. Bu ailenin tüm üyelerinin, başarı ve kazanımlarını artırıcı fırsatları yaratmalarına olanak sağlayacak çalışma ortamları geliştirme çabası içerisindeyiz.

 

Hatay havaalanı araç kiralama Kurum stratejileri ile insan kaynakları yönetiminin eş güdümünü sağlayan, proaktif, yenilikçi, gelişim odaklı bir yaklaşımla beslenen insan kaynakları sistemlerini geliştirmek ve yürütmek temel yaklaşımımızdır. 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Bizden hangi konuda haberdar olmak isterseniz, işaretleyin ve başlayın...